dust8

Jak pořešit ostrou hranu ochranné fólie tzv. ubrusu ze skla na stůl, která se vrývá do předloktí při používání myši?

Nejlepší odpověď
paul1

Srazit hranu jemným brouskem, stačí brousek na kosu.

Další odpovědi
iceT

Položit na stůl celé předloktí?

led

Podložte si ruku, ale…
jedna poznámka k sedeniu pri počitači.
Ak sa do ruky zarezáva hrana stola, znamená to nízky posed.. Pri správnom sedení, ruka musí byť voľne pohyblivá pre celý pracovný priestor. Dobré sedenie je, ak lakeť je na úrovni, nanajvýš len o pár centimetrov (max 5cm) nižšie než klávesnica. Je vážna chyba, mať pri práci na klávesnici, alebo s myšou položené predloktie na stole. A hľa zázrak, ostrá hrana stola sa už nebude vrývať do predloktia.