Avatar uživatele
anonym

Jak pomahat psovi pri velkych vedech – jak ho osvezujete ? Je na zahrade . -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? chudst, dědapetr před 4718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

S dostatkem čerstvé vody a stínu si dál pes pomůže sám, některá dlouhosrstá plemena se také v létě stříhají. Psi rádi využijí třeba zabudovaných postřikovačů zahrady a lezou pod vodu ))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Nám se chodil pudlík máčet do dětské vaničky
Doplňuji:
Zkuste s ním jít k vodě hodit mu tam klacek
třeba se vykoupe jinak dost vody na pití.

Upravil/a: elektrikář

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
chudst

Dostatek stinu, kachlicky, samozrejme miska s vodou (ale doplnovat stridme, aby pak celou noc nebehal!)

A jinak nemas moznost mu udelat maly bazenek? Nemyslim kupovany (ackoliv tam by byla cista voda), ale klasickou diru v zemi, delsi, ne moc hlubokou, do ktere by mohl obcas vlezt. My to tak mame na chalupe a pes je tam porad. Coz ale samozrejme neznamena, ze i pote si vleze rad do stinu a dycha z vyplazenym jazykem. S tim ovsem nic neudelas; strihat ho asi nebudes a s takovym kozichem bych mel vyplazeny jazyk i ja (mame labradora).

Jeste k tomu ‚bazenku‘ – zahradni hadici nedoporucuju, strika z ni studena voda, aby z ni tvuj pejsek nedostal infarkt. Voda v bazenku je odlezela a prijemna na schlazeni.


edit.: a ted jsem cely text opravoval z vykani na tykani XD
a edit #2: opet koukam, ze tu ty moznosti vypsali jini, zatimco ja sepisuju sloh ^^; Tak se zasejc omlouvam, no. Zkusim se polepsit a nepsat slohy =o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Také máme na zahradě zlatou retrívřici.
Chladí se tak, že si zaleze do míst, kde je celodenně stín. Navíc ale máme vedle zahrady potok, takže když to jde, pustím ji ven a ona si stoupne do potoka a stojí tam klidně 2 hodiny. Jinak v horkách chladím zahradu jemnou sprškou, celkově je nám všem pak příjemněji.
Doplňuji:

  • iv- : nevím, jak Vás kontaktovat, ale Vaše odpověď na mou otázku ohledně výběru šéfa – proutníka mne totálně dostala!!!! 🙂

Upravil/a: Deli

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Boudu – spíš dům :D Má na zahradě ve stínu, hodně, hodně pití… A taky mu pomůže,
když si lehne na dlaždičky, pokud máte v domě… to ho hodně osvěží… :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Chudst , mame take labradorku – holcicku – Jesinku. 11 let. A ty ? 🙂 V lese ma diru , bazinec , tak tam s ni chodime take. To miluje. Ale vypada obcas , ze ji z horka klepne. ☹ -iv-

před 4718 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

My psa – Bena, ale jaka nahodicka, taky ma 11 let :) No vsak jak jsem psal, me by taky malem kleplo, kdyzbych mel nosit jejich kozich :)

Nas Ben ma ale vyhodu v tom, ze ho mame v dome, kde je na relativne chladnych kachlickach v kuchyni (na zahradu si muze jit kdy chce, mame pootevrene dvere). Ale stejne, i kdyz lezi na kachlickach a je horko, tak dycha jak blazen nebo naopak lezi „jako bez zivota“. Ale uz jsem si na to zvykl, nijak vyrazne mu to usnadnit nemuzu, pokud ho nehodlam ostrihat – a ostrihany labrador by vypadal nejenze spatne, ale dle meho by se i divne citil. V letnich vedrech umiram i ja (ja radeji zimu), takze holt je musime pretrpet.

Pokud ma v lese nejaky bazenek, je to fajn, aspon se osvezi :)

před 4718 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Nase je narozena 1.11. Nejsou ze stejneho vrhu ? Kupovali jsme ji nekde u Rokycan. 🙂

před 4718 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Nejsou, nas je narozen 16. dubna (v den, kdy se nasi brali) :) A odkud ho mame uz nemam nejmensi poneti, tenkrat mi bylo deset a nejak moc jsem se nezajimal o to, odkud je, hlavne ze budeme mit psa :)

před 4718 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ok. 🙂 Tak aby nam ti pejskove hlavne jeste dlouho " vydrzeli ". -iv-

před 4717 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek