otazníkybaf

jak poděkovat klukovi?

Nejlepší odpověď
marci1

Děkuji.

Další odpovědi
Drap

Uplně stejně jako komukoli jinému

jinsun

Nevíme za co, ale pusa nebo sex by mohl být dostatečným vděkem. Musíš vědět ty, co si zaslouží…

ptáč

Není zač, rádo se stalo 🙂

lilkasa

Záleží jestli se ti líbí nebo jestli ne.Kdyžje to tvůj kámoš nebo někdo cizí tak normálně díky,děkuju.A když se ti líbí tak to nevím :( Možná bys ho mohla někam pozvat kdyby ti udělal nějkou větší věc tím bys mohla mít i možnost se trochu s ním i zblížit

ptáč

$ …víš Mete, chtěla jsem ti poděkovat.

  • Jo, to je dobrý. A zač?

$ No, jak jsme jednou spolu..

  • Aha, už vím. Byl jsem v té době úplně mimo. Byla jsi dračice.

$ Mě z toho ale potom bolela prcka.

  • Opravdu? Musíme si to zopakovat ještě jednou. Jak říkal strejda Tim, „ones more“.

$ Počkej co chceš opakovat?

  • No víš přece..

$ No to nevím.

  • Tak o čem jsi mluvila, o té Neděli, co jsme spolu dělali, ne?

$ Co jsme jako měli dělat? Vždyť se ani pořádně neznáme.

  • Ale bylo to fajn.

$ Počkej, počkej.. Ty sis mě s někým spletl, ne?

  • Tak za co jsi mě děkovala?

$ No za to, že jsi mě v autobuse pustil sednout.

  • Ahá, já říkal že jsem byl v té době úplně mimo. Takže tos nebyla ty?

$ Co s tím máš? O čem to mluvíš?

  • No nic, tak není zač.