bara2000

Jak oživit Nokii C5?

Nejde mi zapnout nokia C5. Nereaguje na nic. Pokusila jsem se instalovat jakýsi program Phoenix, o kterém jsem se dočetla. Můžete mi pomoci?

Nejlepší odpověď
zjentek

napřed bych ověřil baterii, jestli není po životnosti, taky kontakty u ní. Pak bych zašel do nokie a zeptal se. A až pak teprve tvrdý reset. A jestli jsi tam nainstalovala nějaké app, které není pro tvůj model mobilu, tak v nokii nebo u profika přes mobily ti to nejspíš zprovozní.

Další odpovědi
huxa

Určitě půjde převést do továrního nastavení, mobily většinou mívají „tlačítko“ pod krytem, které se zmáčkne třeba jehlou.