Kelt

Jak omezit desku stolu, aby věci nemohly spadnout?

Mám starší počítačový stolek a spodní deska, která je pohyblivá, je zakrytá, takže není vidět zadní část. Chci tu desku využít k odkládání věcí, ale protože vzadu není žádná hrana, tak mi něco spadne dolů. Mohu si to zkontrolovat hmatem, nebo se podívat, ale to se musím sehnout pod stůl, takže mne to zdržuje a omezuje. Neporadíte, jak to udělat? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

K zadnímu konci přilepit (přišroubovat) hranolek nebo vinglík.

Další odpovědi
iceT

Dal bych tam na tu pohyblivou část odkládací košík nebo aspoň nízkou krabici se sníženým předním dílem, abys do toho mohl hmátnout, nepopadá nic ani zadem z boku, podle toho, co vše tam skladuješ.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.