štičík

Jak odstranit zaschlou pokojovou barvu po třech letech z kovových částí nábytku??

Je to hodně zaschlé. Existuje nějaký fígl???

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud je to normální malířská barva, tak odmočit a setřít. Pokud je to akrylátová barva ( latex) jedině opatrně mechanicky. Houbička na nádobí , cif a pod.

Další odpovědi
Hlada

Zkuste C6000. Rozpouští většinu nátěrových hmot, včetně latexu.

Drap

Záleží co je to za barvu. Bez práce to nepůjde. Pokud nepomohou rozpouštědla, tak jedině odstranit mechanicky.

honza19hk

Odmontovat a bu´d nechat opískovat nebo chemicky odstranit..Nebo vzít flexu a ten drátěný kotouč na sundávání barvy nebo horkovzdušnou pistoli a škrabku atd.. Možnosí je hodně.

seira

Zkus tohle: http://www.de­dra.cz/cz/pro­dukty/?detail=HC0157