david1.7

Jak odstranit fleky od ovoce,čokolády,na­nuků atd.?

Dají se prát maximálně na 40 a odstraňovače jako vanish nepomáhá.Dávám jak na skvrnu tak do pračky..

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat na odkaz. Ráno byla položena stejná otázka.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muze-mi-nekdo-poradit-co-s-fleky-na-trickach-2-5-leteho-syna

Další odpovědi
Michal

Prádlo nejdříve namočíte na hodinu do studené vody a potom ho vymácháte.Vyperete ručně jádrovým mýdlem(koupíte v drogerii).
Perete v horké vodě asi 60stupnˇů.Můžete přidat do praní i ocet asi jedno dcl.