Tw!st

Jak odinstaluju aplikaci z iPhone, pokud jsem ji odstranil z plochy?

Normálně když chcete odinstalovat aplikaci z iPhone tak podržíte ikonku a dáte odstranit aplikaci. Jenže já ji omylem smazal z plochy, ale je v telefonu stále nainstalovaná a já ji potřebuju odstranit úplně. Jak postupovat?

Nejlepší odpověď
Schluker

Urcite zustala v knihovne aplikaci – prejedte na plose uplne doprava. Tam ji muzete smazat. Nebo pak pripadne primo z nastaveni.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.