vivatis

Jak odinstalovat TuneUp?

Dobrý den, mám dotaz jak odinstalovat TuneUp Utilities 2013.Když kliknu na všechny programy pak TuneUp Utilities 2013 pak Všechny funknce je tam stovky funkcí a TuneUp Unistal Manager potom co na to kliknu se nestane vůbec nic.Děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Skočte do Start-Ovládací panely-Programy a funkce a tam ho odinstalujte.
Máte-li WIndows XP, tak cesta je Start-Ovládací panely-Přidat nebo odebrat programy.

Pozn.: Pokud máte v počítači jiné „zázračné“ čističe jako Advanced System Care, Glary Utilities, Ashampoo WInOptimizer, Zrychlení počítače (SpeedUp MyPC), apod. tak to taky zrovna odinstalujte.

Další odpovědi
bolak

Dobrž den.

Mistře, stáhněte si Revo Unistaller a zkuste to s ním > http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/uklid/re­vo-uninstaller/

Pokud to bude hlásit nějaký blokace, že program je právě využíván a nejde smazat, tak jedině do nouzovýho režimu a smazat to tam.

Wilzn

Já bych to zkusil přes CClener, ale nevím jestli to půjde 🙂

bolak

Bedy: Advanced System Care používám, co se ti na něm nelíbí? :)

Bedy

Ze zkušeností vím, že je dost agresivní a nejednou mi lidé přinesli počítač, že po optimalizaci třeba na ploše zmizely ikonky nebo neměly správnou ikonku, ale takovou tu systémovou (bílý v rohu přehnutý papír). Nebo třeba to dokonce rozhašilo nastavení grafický karty – najednou rozlišení 800×600 a tuším 256barev, musely se nainstalovat znovu ovladače grafický karty…
Dokonce asi ve dvou nebo třech počítačích to házelo BSOD, takže systém ani nenastartoval.

Ale nebyl to jen ASC, ale třeba i zmíněný Ashampoo WinOptimizer a další tyhlety programy, včetně TuneUPu.
Je pravdou, že ten TuneUP až zas tak hrozný není, ale člověk to nemuže dát do ruky běžnýmu uživateli. Tam jsou docela velké zásahy do systému v tom nastavení.
Ve finále člověk vyhazuje peníze za nic – vše jde udělat i bez něj.

Toť mé zkušenosti a vzpomínky…

bolak

No, tak to sou asi vesměs výjimky :) Je fakt že BSOD mi to taky občas hodí, ale je to tím že mi to napíše abych restartoval a to já ignoruju, protože si nenechám poroučet vod nějakýho programu :)

Jinak žádnej větší problém sem s tím nikdy neměl, spíš naopak, když je počítač zasekanej a prohlížeče se ani nehnou, tak tam jednou kliknu a za 5 minut už to jede jako blesk, a hodnocení na webu to má taky vždycky téměř 100%, takže většina je s tím spokojená. A dav má vždycky pravdu :)