jak odhlasit sestru z trvaleho pobytu když už tu 4 roky nebydlí a hrozí ji exekuce

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Trvalý pobyt exekutora nezajímá, zajímá ho kde má dcera věci.

Pokud je má u Vás přijde exekutor k Vám a zabaví i vaše věci, protože exekutor nezkoumá čí věci zabavuje. Sebere vše co vidí a na Vás pak je dokázat, že věc je vaše.

Pokud Vám exekutor něco zabaví tak si musíte věc z exekučního skladu dopravit zpět domů na svoje náklady. Eventuálně by to šlo naúčtovat dlužníkovi.

Další odpovědi
standa

JAK odhlásit rodinného příslušníka z jeho trvalého pobytu sdělí na „úřadě“, kam se MAJITEL předmětného bytu/domu stejně musí dostavit.

Úřadem mám na mysli obecní úřad s rozšířenou působností. který vede agendu evidence obyvatel.

Zdroj: http://ridicske-prukazy.info/obecni-urady-obci-s-rozsirenou-pusobnosti.html

AndreiRanger

Exekutora ZAJÍMÁ adresa trvalého bydliště. Pokud není uvedena adresa přechodná. Jde jim o to nacpat si kapsu, takže vtrhnou na trvalou adresu a zabaví vše cenné. Žádosti o vyjmutí z exekučního řízení jsou zdlouhavé, takže doporučuji jednat co nejrychleji.

Děda Louda

Zkus si přečíst reakce na stejné dotazy.