terry

Jak odblokovat zvonění budíku?

Budíky v telefonu Xiaomi Redmi Note 11 Pro 5G mi hlásí blokaci virtuální realitou.
Takže zvuk žádný, budík nebudí.
V nastavení nic není.
Ví někdo co s tím?
Děkuju

Odpovědi
elkon

Stačí se podívat na poradnu Xiaomi. Citace: „Záhadu nakonec vyřešil uživatel, vystupující v naší Poradně pod přezdívkou MB. Zjistil, že hlášení o budících zablokovaných virtuální realitou se zobrazuje jen tehdy, pokud je systémové písmo nastaveno na velikost XL nebo větší. Postupně jsme zkusili problém nasimulovat na telefonech Xiaomi 12 a Xiaomi Mi 9. Platí i pro další telefony Xiaomi“.