kajicek94

Jak obnovit tovární data u HP ProBook 4540s?

Dobrý den, mám notebook ProBook 4540s Windows 7 x64 a potřeboval bych v něm obnovit tovární data. Bohužel nemám CDčko (ztratil jsem ho) ale mám CD klíč a „Disk pro opravu Win 7 x64“. Prosím Vás, znáte nějaký způsob nebo nějaký odkaz jak si obnovit tovární data? Předem moc děkuji za odpověď, kajicek94

P.S.: Věci co mám k notebooku píšu, protože si myslím, že by šli použít. Prosím vyvarujte se komentářů „Hned 1. odkaz!“ děkuji.
Doplňuji:
gecco – vypadá to že ne – zkouším mačkat F11 ale nejde to

Odpovědi
gecco

Máš na disku instalační partition a nebo ne?
Doplňuji:
OK…
Tady – http://msdn.mi­crosoft.com/sub­scriptions/dow­nloads/?#sear­chTerm=window­s&ProductFami­lyId=0&Langua­ges=cs&Architec­tures=x64&Pro­ductFamilyIds=350&Pa­geSize=10&Page­Index=0&FileId=0 – si stáhni .iso a vypal instalační DVD (tu verzi, k níž máš ProductKey).
Pak:

  1. zazálohuj data
  2. stáhni a na CD/DVD vypal ovladače k HW počítače
  3. nabootuj z toho DVD a proveď čistou instalaci (s kompletním výmazem, včetně vymazání systémové partition*)
  4. nahrej případně ovladače, které Win nebude mít
  5. nainstaluj další SW

___
*) kompletní výmaz je nejlepší, ale co nebudeš mít zálohované, nebudeš mít
Pokud máš data na jiné, než systémové partition, nemělo by se jim nic stát (ale pro jistotu i u nich udělej zálohu), instalovaný SW budeš ale muset znovu instalovat každopádně.

brillant

http://www.zi­ve.cz/poradna/hp-probook-4540s---navrat-do-tovarniho-nastaveni/sc-20-cq-510250/default­.aspx?consultan­swers=1
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=pro­book+4540s+re­covery&source­id=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl