zjentek

jak nejrychleji a nejúčinněji nastolit světový pořádek?

Doplňuji:
arygnoc: nedělej to tak složitý ..buďto baštíš bůček, tabletky a pokuřuješ a nebo chceš světovej pořádek. Obojí mít nemůžeš ..jednoduchý, né?

Nejlepší odpověď
klumprt

Stalin prý řekl něco jako tohle:
Jak dosáhnout toho, aby byli všichni lidé šťastní? Popravíme všechny, co jsou nešťastní.

Nespokojenost lidská je věčná a neodstranitelná. I když odstraníme všechny příčiny toho, proč jsou lidé nespokojení, tak si v mžiku najdou jiné. Ta věčná nespokojenost je jednak palivem pokroku, ale na druhé straně vede k všelijakým nepokojům, bordelu a zvěrstvům.
Z toho plyne, že světový pořádek nikdy nenastane.

Další odpovědi
ivzez

Myslím, že předchozí pokusy stačily …

mosoj

Co to je světový pořádek. Uklizeno na náměstí nebo v parku ?

zelí

Asi…atomovkama.

arygnoc

iank si svetový poriadok predstavuje európsky robotník na stavbe, inak juhoamerický indián, inak muslimský fanatik, inak dalajláma či putin, inak davy žijúce v slumoch a inak bankári z wall street, …

teda – čí svetový poriadok máte na mysli?

;-Q

postcd

nijak. není to v lidských silách a vždy se to po****

Agneta

Bombama? Pardón, Obama!:DDD
Teď chce právě nastolit pořádek na Ukrajině :DDDDDDDDDDDD­DDDDDDD

nnn1

Sjednat mír a spravedlnost může jenom Bůh (tak jak v Bibli slibuje, např. v Žalmu 37:10,11 a ve Zjevení 21:3–5). Kdy to přesně bude neví žádný člověk (Matouš 25:13), ale vše ukazuje tomu, že to bude brzy (Matouš 24:4,5; 2. Timoteovi 3:1–5).
Pokud se chcete dozvědět více, tak mi napište soukromou zprávu.

Awe

Vyhlazení lidstva…To jediné nastolí pořádek

marci1

Bohužel to asi nelze a ten „nový nastolený pořádek“ bych nejraději zažít nechtěla.

arygnoc

zjentek:

to akože, keď bude zjednaný svetový poriadok, nebudem mať bůček, tabletky a fajčivo?

no, snáď to nejako doklepem aj bez svetového poriadku…

;-Q :DD

zjentek

nejako isto ;p