Avatar uživatele
Zuzanka08

Jak naznačit klukovi že se mi líbí přes zprávy?!

Dobrý den,já a moje kamarádka obě máme nějakého kluka který se nám líbí ale ani jedna nevime jak Jim to naznačit přes zprávy. Moc prosím o vaše odpověďi

Zajímavá 0 před 413 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lotr2008

Napiš: Líbíš se mi. Já byl vždy upřímný a na děvčata to fungovalo. S chlapci to bude asi podobné. Nicméně vidím jako vhodnější cestu mu to říct osobně, dnes si lidi vše píšou a pak se diví, že pak spolu osobně neumí komunikovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Když se Vám kluci líbí, tak jim to napište, určitě je to potěší. A můžete k tomu dodat:
chtěl by jsi se mnou chodit? Tak přeji hodně úspěchů. P.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Já předpokládám, žes ročník 2008, no tak to ber s reservou, já jsem o 24 let starší a nejlépe se poraď s nějakou zkušenější holkou, třeba o 2–3 roky starší, co zná dnešní generaci pubošů. Protože, víš co, dnešní kluci, velmi často, až tak velice kluky nejsou. 😅

Podívej se, můžete ho chválit – že má hezkou kšiltovku, žes si všimla jeho nových tenisek, žes sis všimla, jak tuze libě páchne (nový postřik), že mu sluší účes. Jestli na to chceš jít „tvrdějc“, tož tak to mu napiš – jako k tomu, taký bonus, taký komplet bude mít, frajer – že máš nový sztorc podpórowy kozactwa nieuwadłego a můžeš mu to, samozřejmě, napsat i s obrázkem, že jako – víš co – nafotíš, jak to kozactwo v tom novým sztórcu je nieuwadłe, to bude mít, frajer, opravdu komplet, i s kozama. 😅 Když by se nechytal, tak máš novou kalhotku, ne – černou (podprdu taky černou! 😎), no tak mu o tom napíšeš, ideálně taky „knížku i s obrázky“. 😅

No a s tou zkušenější kamarádkou se poraď, nakolik „jít“ do patnáctiletého puboše, protože třeba jako, víš co, na mne by tohle jako docela fungovalo, a hlavně bych fakt nepochyboval, co tím chce básník říct. Jo, ale mi není patnáct, nějakou tu babu už jsem taky viděl (tak jako komplet 😅), tak už z toho nebudu nějak 😳, jo, jak patnáctiletý puboš, a k tomu dnešní!

Ale, v každém případě dupej, nebo Ti ho přebere kámoška, co nemešká! 👌👌😂

Upravil/a: Filip84

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek