linky

Jak nastavit SMTP u připojení MEDION Mobile v Německu?

Jak nastavit SMTP u připojení MEDION Mobile?

Věděl byste prosím někdo jak nastavit SMTP u připojení
k internetu přes MEDION Mobile
(Viz http://www.al­ditalk.de ) v Německu?

Jedná se o virtuálního operátora, který využívá k připojení do intenetu sítě e-plus. Snažil jsem se najít
odpověď na stránkách Medion mobile.de a na stránkách e-plus.de, ale nenašel jsem. Musím se tu ovšem přiznat, že neumím dobře německy. Proto je to pro mne o to těžšší. Připojení používám, když jsem v německu, ale nikde se mě nepodařilo zjistit, jak správně nastavit SMTP, abych mohl
posílat e-maily přímo z Mozilla Thunderbirdu. Dokáže mě někdo poradit jak nastavit SMTP? Myslím, že pomoci může ten kdo umí dobře německy a dokázal by nastavení SMTP najít na německých www stránkách. Děkuji každému za ochotu pomoci.

Odpovědi
anonym

není pohodlnější používat webového klienta který přenastavování smtp nevyžaduje a funguje ve všech sítích ? takový gmail.com už je svým rozhraním určitě i dál než thunderbird (tím spíš než nějaký outlook)

navíc je gmail schopen chovat se podobne jako thunderbird v tom smyslu ze do nej muzete prijimat postu z vice uctu a stejne tak z vice uctu postu i odesilat. Totez plati pokud mate vlastni domenu treba petr@bazant.cz muzete na ni pouzivat gmail misto thunderbirdu, nic tomu dnes nebrani.

chápu že thunderbird mohl být v jisté době otázka rozumné volby i fanouškovského nadšení, ale ty doby lokálních klientů jsou už pomalu pryč. Vidíte sám, že vám lokální klient přidává jen zbytečný problém navíc.