Misirik

Jak nastavit SD kartu jako primární? (ANDROID)

Nechci žádný blbý root! Mám tablet (Prestigio Multipad PMP5785C_QUAD) a v něm je primární paměť rozdělěna na dvě části (podle nastavení úložiště) ,ale přes zarchiver se obě části ukládají do stejné složky (nechápu tedy proč to tak mají?). Když chci stahovat aplikace tak to chce instalovat pouze na ten primární (ukazují se dvě části ,ale sekundární karta se nezobrazí. Proč?
Doplňuji:
Kdybych měl tablet s Windows 8 šlo by to bez rootu? Nechci rootovat tablet ztratil bych záruku a pokud bych to posral můžu si s ním maximálě zatížit zmačkanej sešit.

Odpovědi
Topinkovač

Z Google Play se aplikace automaticky stahují do zařízení. Pokud je chceš přesunout na SD kartu potřebuješ k tomu většinou speciální aplikaci. Stačí si to jednoduše najít na Google Play např. vyhledáním „apps to sd card“.
Jinak „blbý root“ je blbý jen pro blbce, který neví k čemu slouží.

arygnoc

v stroji nastavenom od výrobcu v 99,999% nemožno.

musíte použiťť „blbé“ barličky, napr root.

výrobcovia veľmi dobre vedia, prečo to robia, ako to robia, na rozdiel od vás (nechápu tedy proč to tak mají?) – nie VAŠE potreby sú smerodajné, ale potreby výrobcu, prípadne poskytovateľa služieb.

hľadaje teda aplikácie, ktoré sa DAJÚ uložiť na sd kartu, inak budete musieť používať to, čo nechcete (napr. urobiť root).

;-Q

zelí

Nepůjde to bez práv adadministrátora-root. Pak budete mít místa kolik chcete (velikost karty). Root je hotový rychle (v závislosti na zařízení) a též rychle odstraněn. Nemáteli samsung a ten jeho KNOX2.0 tak bych neviděl problém.