pas

Jak nastavit funkce na mobilu

1,Nezobrazují se mi příchozí emaily na domovské obrazovce 2,Jak přeposlat zpravu sms 3,Jak uložit tel.čislo na sim kartu. Jedná se o přístroj Sony Xperia E.Za případné rady či usnadnění a tipy předem děkuji.

Odpovědi
Prokop Buben

Ahoj.

  1. Jakou verzi Androidu máš? (Nastavení → úplně dole ‚Info o telefonu‘ → ‚Verze systému Android‘, ‚Číslo jádra‘ a ‚Číslo sestavení‘)
  2. Jakého e-mailového klienta používáš? Co považuješ za domovskou obrazovku?

Příchozí e-maily z interního klienta se zobrazují krátkou zprávou a oznámením v notofikační liště. apoň tak to bylo ve všech mých Android telefonech včetně současné Xperie P.

  1. Podrž na zprávě prst a vyber ‚předat zprávu‘ ;)
  2. Pokud se nepletu, tak to nejde, protože Xperie mají kontakty SIM a paměti telefonu společné. Ostatně ani nevím na co to využít. Na jakési ořezané ‚minizálohování‘?