baruuuš

Jak narazit prst aby to moc nebolelo ?

Nejlepší odpověď
quentos

narazit prst vždycky bolí, někdy i hůř než zlomenina. Jestli jde o výmluvu z písemky nebo z tělocviku, je rozhodně lepší být zdráv a naučit se nebo si zacvičit.

Další odpovědi
mosoj

Nechat ukousnout pitbulem.

RyanX

zkus kloubem do stolu nebo prime do steny. Me se povedl zlomit prst o kliku. Sel sem a sekl sem si prst o kliku tak, az sem si ho zlomil. Stejnak nechapu proc prst.

bolak

Nebolelo tebe? Tak to je jednoduchý, naraž ho někomu do oka.