CR chess2017

Jak napsat dotaz+?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

To není tak těžký.
Na klávesnici vedle písmene s stisknu na klávesu d. Poté na klávesu o, následuje klávesa t, poté klávesa a a nakonec klávesa z.
To celé zakončím na numerické klávesnici, kde stisknu klávesu plus.
No a mám napsané slovo dotaz+
:DDD

Další odpovědi
Mc Merkurion

… nijak, musíš se zeptat na něco tak, aby ta otázka byla zajímavá, a admin tě pak třeba vybere …

Drap

Hluboce se zamyslet a stvořit něco duchaplnějšího než třeba: Jak budete slavit vánoce.

led

Musí to být souvislý a zajímavý dotaz, pak bude šance, že upoutá admina, který samojediný má pravomoc definovat „dotaz +“.

ivzez

Stačí neptat se na hlouposti a přemýšlet nad formulací otázky.

Smackdown

Budeš upozorněn.