dudu

Dotaz na počitačové experty

Kdykoliv vložím adresu klipu zkopírovanou z YouTube do programu ANY Video Converter a zadám konverzi např. na MP4, chvíli to stroj šrotuje a pak se vždy objeví hláška: nezdařené ztažení videa, can not connect to flv url, 404?! Ještě nedávno vše bezva fungovalo. Umíte prosím někdo poradit v čem je problém a co s tím počít?
Doplňuji:
Možná celý problém souvisí s následující kouzou?., prosím mrkněte a posuďte., díky:
http://stream­download.okam­zite.eu/youtu­be-zpoplatnilo-stahovani-videi-konci-stahovani-zdrama/

Nejlepší odpověď
Bumbes

Pro uživatele FF doplněk „DownloadHelper“
Možnost si i někdy vybrat formát a kvalitu.

Přesně v tento moment jsem stahnul 11,9MB úplně v pohodě:
http://www.you­tube.com/watch?v=GDC9XDd­ZNiY
Doplňuji:
Pro uživatele IE lze najít video v (pod technickým názvem) :
C:\Documents and Settings\ xxxx \Local Settings\Temporary Internet Files

xxxx je název účtu

je třeba video soubor zkopírovat (pro ulehčení hledání doporučuji řadit podle velikosti) a vložit do jiné složky, tam se název většinou sám změní, nebo lze přejmenovat ručně.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-se-stahuje-z-youtube

Další odpovědi
Pirate_of_D1

Tento problém u mě způsobilo nesprávné kopírování adresy – na konci byla navíc mezera.

V nastavení programu Online Video pozměňte Formát souboru na Nejkvalitnější.

Před chvílí jsem si ověřil co jsem napsal a video nijak nejde stáhnout. Možná to nějak souvisí se změnami které postihly YouTube. Navíc autoři videí mohou nastavit jestli video půjde stáhnout programem nebo ne. Já pro zhlédnutá videa chodím jenom do cache.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=jU14YB­bmaQI