C-system

Jak se stahuje z youtube?

Prosim jak se jmenuje ten program se kterym muzu stahovat videa do sveho pocitace neni to nahodou vlc uz jsem to mel v notebooku kamarad mi to tam daval ale uz si to nepamatuji dekuji za odpovedi
Doplňuji:
Dekuji vsem uz to mam

Nejlepší odpověď
Miroslavst

já používám a tube catcher

Další odpovědi
quentos

mně to jde pomocí RealPlayeru, stačí přiblížit na video kurzor a nabídka stažení se objeví. Koukám, možností je víc.

Fallen Angel

já používám VDownloader

Bumbes

Mě se nejvíc osvědčil doplněk Mozilly „DownloadHelper“.