Postmaster

Jak nalézt skryté příčiny většiny našich lidských problémů?

Každý náš problém má jistě i svoji příčinu, mnohdy jsou nám příčiny problémů skryté, a tak nemůžeme problém vyřešit, nejčastějším skrytým problémem je bolest tělesná nebo psychická, následkem bolesti je stres a deprese to vede ke konzumací; léků na deprese, piva, slivovice, cigaret, marihuany, víry v pitomosti atd.

Odpovědi
Ametyst

Jiná odpověď

Život je nejsložitější, jaký kdy byl. Instituce, včetně vládních, vedou proti lidem válku, a znepříjemňují jim život na každém kroku. Tak proto.

paul1

Jiná odpověď

Určitě v samotných lidech. Hodně lidí, nebo spíš většina si dělá problémy sama, nebo k nim připravuje živnou půdu.

Drap

Jiná odpověď

Netuším, proč bych měl vůbec takové příčiny hledat. Nemám ambice jako ty, nepotřebuji měnit svět, raději se přizpůsobím. A místo hledání příčin a řešení tvých bludů si raději zapálím a naleji si panáka.

SkřítekkAdee

Souhlasím

Asi to bude dost individuální, ne? Já jako celoživotní depresačka potřebuju v životě hledat příčiny svých problémů. Ale věřím tomu, že jsou i lidé, kteří umí nad problémem jen mavnout rukou a radši se přizpůsobit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.