Avatar uživatele
Wyruz

Jak nakopnout vztah,který trochu omrzel?

Jak už zní otázka – máme za sebou s přítelkyní zrovna 5 měsíců. Ale něco přestalo mezi námi fungovat. Kdysi jsme se dokázali o všem možném bavit a když bylo náhodou na chvíli ticho,nebylo to ani divné. Ale teď – asi tím,jak jsme věčně u ní,ležíme vedle sebe a koukáme na televizi tak nás to ani omrzelo trochu. Zrovna teď je na dovolené v Luhačovicích a dnes mi večer volala,abychom pokecali. Náš rozhovor byl dost divný,vyloženě jsem musel plácat co největší blbosti,aby nebylo ticho. Čím to je? Jak to spravit? Přestávám jí třeba bavit? Pokud jo,jak se to dá zachránit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, marci1 před 3203 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Obávám se, že pokud po 5 měsících Váš vztah již přestává fungovat, existuje jen jedno řešení : rozchod. ☹

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Málo fantasie. Chtělo by to trochu činnosti, nejenom mobil a inet. To ale za vás nikdo neudělá.
Neznám skutečnost, ale na to jsou třeba dva. Vyjádření jedné strany je neobjektivní.

Jsem se ženou 50 let a pořád máme co dělat a vymýšlet.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit


Avatar uživatele
JájsemRaibek

No nejlépe nakopnout jak jsi napsal, ale určitě víš kam :D
Pak můžeš vykládat zas někomu novému.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

5 měsíců? to rovnou zabal.
co mám zkušenost, tak se mi vztahy zhroutily ± 5 let.
pošli ji kamsi…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

otázkou je, proč chceš takovou nudu zachraňovat ..kdyby byla notorik, tak bys vás zachraňoval před chlastem?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
setapouch

„ležíme vedle sebe a koukáme na televizi“ – pokud tě s ní neláká dělat (a ne nutně jen v posteli) zábavnější věci, než koukat na televizi, tak vám žádná rada nepomůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Pokud po 5 měsících neděláte nic jiného, než sledování TV, pak se moc nedivim.
Proč něco nepodnikáte? Možností je přece mnoho. To vás nic nebaví?
Nezmínil ses o vaší společné dovolené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
orwell

Nojo, mosoji, ale zapomněl jsi napsat, že už ti vymýšlí jenom práci. Mohu se mýlit, ale dost bych se divil.

před 3202 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek