vas999

Jak najít video na Youtube, když nevím, jak se jmenuje?

Před nějakými šesti lety vyšlo na Youtube video. Samozřejmě, že nevím, jak se jmenuje. Chtěl bych se tudíž zeptat, jestli se dá nějak tohle video vyhledat. Vím jen, že to bylo video z minecraftu, youtuber na začátku videa se označil jako „cajtík“ nebo tak nějak a že si stěžoval na monstra. Kdybyste toho youtubera náhodou znali nebo alespoň věděli, jak to video objevit, napište mi to, prosím.
Zdroj: https://www.po­radte.cz/poci­tace-a-prislusenstvi/41750-jak-najit-video-na-youtube.html

Odpovědi
quentos

Jedině podle klíčových slov – zadat do YouTube vyhledávače třeba „minecraft monster“ (a pak třeba ještě „cajtík“, eventuálně „cop“, podle toho, v jakém jazyce video bylo).

Nevím název

Já taky zapomněl název jednoho videa. Nepomohl by mi někdo? Pamatuji že to byla nějaká střílečka,trochu se to podobalo minecraftu ale minecraft to nebyl. Byl tam tým žlutý,červený,modrý a zelený. Bylo tak nějak před 5–6 lety a docela bych si chtěl zavzpomínat na staré časy kdy jsem objevil Youtube. Bohužel víc si nepamatuji.