nedostupný

Jak najít přítelkyni, když mě v našem městě nikdo nezaujal?

Je mi 21 let. Ve 4 ráno odjíždím do práce a většinou končím kolem 16–17 hodiny. Přijdu domů a defakto odpočívám, protože jsem kaput. Jak byste hledali přítelkyní, když Vás ve Vašem městě žádná nezaujala? Jezdili byste a prostě je lovily? Není to divné?
Není lepší si najít přítelkyní v ranějším stádiu života (střední, vysoká škola)?

Odpovědi
Filip84

Pokud trávíš v práci čas mezi cca 4.00 a.m. a 6.00 p.m., pak jediná Tvá šance je najít si nějakou workoholičku v práci.

Je, přirozeně, Tvým právem si takto život nastavit, plným právem, ovšem nepočítej příliš s tím, že snadno najdeš osobu opačného pohlaví, která bude schopná a ochotná s Tebou takto nastavený život sdílet, a zároveň v tom vztahu bude šťastná. Samozřejmě, existují, nicméně nalézt je bude poněkud těžší.

Jak je nalézt opravdu nevím, já netrávím práci čas mezi 4.00 a.m. až 6.00 p.m., a s lidmi, kteří takto žijí, nemám prakticky nic společného.

V každém případě přeju, ať to dobře dopadne. 🙂

elkon

Když jsi v jednadvaceti letech po práci kaput, tak to jsi „čajíček“. Takovou padavku žádná holka chtít nebude.

Drap

Zkus jiné město.

Schluker

Mel jsem to casove celkem podobne. To neni na prekazku nicemu. Zkus jine mesto, muzes to zlusit online, mas volne vikendy a svatky. Nefnukej a trochu se snaz!

Kelt

Co je pro tebe důležitější, práce nebo vztah s přítelkyní? Můžeš udělat změnu, třeba se přestěhovat, změnit pracoviště, pracovní dobu. A neříkej, že děláš 7 dní v týdnu. Hledej v době, kdy máš volno.

zjentek

Ale tak pokud chceš stůj co stůj vztah s někým z tvyho města, tak můžeš zkusit ještě nějakého kluka a ti budou i u tebe v háku.

Elkon, opět jsi přesvědčil, že v životě fyzicky nehrábls🤷‍♂️

VaclavZeman

„Kaputt“ se pise spravne s dublovanym „t“. Jinak mohu doporucit seznamky. Tam ale pozor na falesne obrazky. Jednou jsem se sesel s zenou, ktera byla zcela jina nez na obrazku, ale ve spatnem smyslu. Ale i ona byla udivena, protoze jsem mel tez jinou fotku. Dekuju.

petrph

Pokud máš takový životní rytmus, tak ale počítej s tím, že jedna věc je, pokud by sis takovou přítelkyni i našel, ale že druhá věc je, že alespoň v té počáteční fázi vztahu bude nutné , abys jí věnoval hodně času. A pokud bys chodil na rande „kaput“, tak to ti asi žádná trpět opakovaně nebude.

Takže proto je vhodnější začít s tím navazováním vztahu dřív, pokud tedy hledáš trvalý vztah. Protože potom, když už máte stabilní rodinu i s dětmi, a tou dlouhou, obtížnou prací už vyděláváš pro celou rodinu, tak i to že přijedeš večer domů unavený, už rozumná partnerka tolerovat bude..