Avatar uživatele
nedostupný

Jak najít přítelkyni, když mě v našem městě nikdo nezaujal?

Je mi 21 let. Ve 4 ráno odjíždím do práce a většinou končím kolem 16–17 hodiny. Přijdu domů a defakto odpočívám, protože jsem kaput. Jak byste hledali přítelkyní, když Vás ve Vašem městě žádná nezaujala? Jezdili byste a prostě je lovily? Není to divné?
Není lepší si najít přítelkyní v ranějším stádiu života (střední, vysoká škola)?

Zajímavá 0 před 551 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Pokud trávíš v práci čas mezi cca 4.00 a.m. a 6.00 p.m., pak jediná Tvá šance je najít si nějakou workoholičku v práci.

Je, přirozeně, Tvým právem si takto život nastavit, plným právem, ovšem nepočítej příliš s tím, že snadno najdeš osobu opačného pohlaví, která bude schopná a ochotná s Tebou takto nastavený život sdílet, a zároveň v tom vztahu bude šťastná. Samozřejmě, existují, nicméně nalézt je bude poněkud těžší.

Jak je nalézt opravdu nevím, já netrávím práci čas mezi 4.00 a.m. až 6.00 p.m., a s lidmi, kteří takto žijí, nemám prakticky nic společného.

V každém případě přeju, ať to dobře dopadne. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Když jsi v jednadvaceti letech po práci kaput, tak to jsi „čajíček“. Takovou padavku žádná holka chtít nebude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Zkus jiné město.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Schluker

Mel jsem to casove celkem podobne. To neni na prekazku nicemu. Zkus jine mesto, muzes to zlusit online, mas volne vikendy a svatky. Nefnukej a trochu se snaz!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Co je pro tebe důležitější, práce nebo vztah s přítelkyní? Můžeš udělat změnu, třeba se přestěhovat, změnit pracoviště, pracovní dobu. A neříkej, že děláš 7 dní v týdnu. Hledej v době, kdy máš volno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Ale tak pokud chceš stůj co stůj vztah s někým z tvyho města, tak můžeš zkusit ještě nějakého kluka a ti budou i u tebe v háku.

Elkon, opět jsi přesvědčil, že v životě fyzicky nehrábls🤷‍♂️

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

„Kaputt“ se pise spravne s dublovanym „t“. Jinak mohu doporucit seznamky. Tam ale pozor na falesne obrazky. Jednou jsem se sesel s zenou, ktera byla zcela jina nez na obrazku, ale ve spatnem smyslu. Ale i ona byla udivena, protoze jsem mel tez jinou fotku. Dekuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petrph

Pokud máš takový životní rytmus, tak ale počítej s tím, že jedna věc je, pokud by sis takovou přítelkyni i našel, ale že druhá věc je, že alespoň v té počáteční fázi vztahu bude nutné , abys jí věnoval hodně času. A pokud bys chodil na rande „kaput“, tak to ti asi žádná trpět opakovaně nebude.

Takže proto je vhodnější začít s tím navazováním vztahu dřív, pokud tedy hledáš trvalý vztah. Protože potom, když už máte stabilní rodinu i s dětmi, a tou dlouhou, obtížnou prací už vyděláváš pro celou rodinu, tak i to že přijedeš večer domů unavený, už rozumná partnerka tolerovat bude..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek