Maarkyskaa

Jak najít písničku?

Zdravím, potřebovala bych poradit. Hledám německou píseň – je na youtube, má černobílý obraz, jsou tam 3 lidi mužského pohlaví. Tuším, že jeden z nich se jmenuje Stefan, ale moc si nevzpomínám, jen jsem přemýšlela, že bych si ji poslechla, ale nevzpomínám si ani na téma.
Předem děkuji.

Odpovědi
paul1

Dal jsem do vyhledávače: „Štefan“ a vynořilo se mi tam toto:
Tak nevím, či jsem pomohl. Asi ne, že jo?

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=ZALtzTmPz-E

cochee

Jako s tím pohlavím pozor – spleteš se, ani nevíš, jak a budeš mít opletačky s ouřadama 😛