Školníšprtka

Jak na zasedlého učitele?

Dobrý den,
Moc prosím o radu učitel na matematiku si na mě zasedl.Nejsem „problémová žačka“.Vždy včas odesílám pilně vypracované úkoly,jsem aktivní v hodině,dělám si výpisky,.. atd.
Nevím jak to řešit.Pan učitel má vždy nějaké narážky.
Jak to mám řešit? Jak si s učitelem vylepšit vztah? Mrzí mě to mrzí protože mi říká že mi dá 3 na vysvědčení ale,přitom mi vychází 2.( jinak z ostatních předmětů mám jedničky)
Děkuji moc za rady.

Odpovědi
nyjono

Nejdřív bys měla konkretizovat ty narážky.
Při jaké příležitosti a jaké.
S těmito fakty zajdi za třídním učitelem.

Kelt

Jsou takoví omezenci, kteří dokáží člověku opakovat, že před 10 lety škrtal v sešitě, nebo udělal nějakou chybu , a přestože má dobré výsledky, jste pro něj jenom ta, co škrtala atd. A ty narážky jsou jakého druhu. Pokud vím, máš 13 let a to už se začíná měnit postava. Pokud jsou to narážky tohoto typu, tak to prober s rodiči, třídním s ředitelem. Možná, že tě chce povzbudit, záleží na tom, jakou to má odezvu mezi spolužáky a jak se ty cítíš.

elkon

Od čeho máš rodiče.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.