Jak na youtube nastavit obrázek miniatury videa?

Poslední dobou si všímám, že videa na youtube mají i jiné miniatury, než jen nějaký kousek vyseklý ze samotného videa. Například uživatel Pewdiepie to tak má stále. Miniaturní obrázek náhledu videa je jednoduše vytvořený odděleně, s nadpisem o do ve videu jde, dodané obrázky atd, přesto, že se tento náhled sám o sobě ve videu nezobrazí.
Zkoušela jsem hledat růžně po googlu a i v nápovědách na youtube, jak na to, ale na nic jsem nenarazila. Nevíte někdo, v čem je ten trik?
Doplňuji:
huxa: nejsem zrovna dobrá v hledání, co se těhle věcí týče… a celkem nerozumím..

Odpovědi
huxa

hledala jsi špatně. je to jedna z mnoha (rozuměj mála) výhod partnerství, které youtube poskytuje
Doplňuji:
rozumím :)
jestliže máš dostatek shlédnutí, děláš svůj obsah videí, … (u některých společností, které mají smlouvu s youtube) to lze už zhruba od 3500 shlédnutí a měsíčně ti musí alespoň těch 500 zhlédnutí přibit (přesně čísla nevím), polé si můžeš u ní zažádat o speněžnění-partnerství. toto ti také nabízí youtube a ty společnosti jsou například machinima (určitě znáš).
poté dostáváš za svá videa peníze-zmíněný youtuber si tím vydělává a nemusí mít jinou práci. například minecrafák může dostávat takových 10–20 tisíc měsíčně).
získáš další výhody, jako je dávat vlastní náhledový obrázek k videím, mět svoje pozadí (to teď nevím, jestli jde i bez toho) a mít nějaký obrázek jako své logo. Určitě se najdou i další věci.
http://suppor­t.google.com/y­outube/bin/an­swer.py?hl=cs&an­swer=72851 – zde máš popis od youtube
http://www.you­tube.com/watch?v=naH­GIabaDuE – zde máš video od flyguna, doufám, že se ti bude líbit jeho hlas i jeho vyjadřování ;)

TessieCos

Např. se vyfotíš a potom to upravíš tak aby tam byl název videa, popř tvoje yt jméno .. prostě co chceš..
A když se nahrává video, tak si tam zvolíš „nahrát vlastní miniaturu“ (či co tam je) a tadá :D

VideoAcademy

Nech sa páči video návod: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=0eLYTSCsbvo