Josif

Lze mít na jednom čísle více VoIP telefonů?

Myslím tím stejnou situaci, jako pralelní zapojení u analogové pevné linky. Případně budu rád, když sem vložíte i odkazy na podorbnější informace.

Nejlepší odpověď
Dochy

Ano.
Pokud to nedovolí přímo poskytovatel, je možné mít někde u sebe „telefonní ústřednu“, která Ti tu linku „rozdvojí“ (poskytovatel vidí jen jedno zařízení – tu ústřednu, ústředna provoz dělí dle nasatvení)
(tou „ústřednou“ je v tomto případě myšlen program např. na tvém stále připojeném PC/serveru)

Další odpovědi
autacek

Ano.