quentos

Ze kterého nejzajímavějšího místa jste se kdy připojili k tomuto serveru?

Já zhruba před dvěma hodinami z WC v práci (tedy prostřednictvím místní WiFi k mobilní verzi Odpovědí), když jsem tam zkejsnul poněkud dýl – byl jsem už na poschodí poslední, takže nehrozilo, že bych místo někomu blokoval… :{D>

Nejlepší odpověď
zjentek

Z domova. Pro mne je tento nejzajímavějším místem na celém, širém světě.

Další odpovědi
led

quentos, vaše pracovisko si netrúfam prekonať. Ale malé osvieženie pozrieť si otázky na „odpovědích“ z Thajska po celodennej práci v „zimných horúčavách“ bol naozaj oslobodzujúci oddych. Prečo pre mňa najzaujímavejšie? Najlepší signál na pripojenie som mala práve v miestach, kde pár dní po našom odchode domov vybuchla bomba.

jáára

Většinou pouze doma v zaměstnání. Na mobilu mě to nebere.