fg

Nemůžu najít svoje video na you tube.

Nahrál jsem video na youtube a je veřejné.Když ho ale napíšu do vyhledávače nikde tam mezi tím není.Nikdo ho potom neuvidí.Jak to udělat aby ho našel vyhledávačem?
Doplňuji:
Jak se to dělá u toho nastavení?Já tam dávám video poprvé tak nevím jak přesně

Odpovědi
MacChill

Pokud nejsi partner youtube tak je to přesně tak jak řikáš, zkuste ale pečlivě vyplnit Key words u nastavení videa a možná se pak bude oběvovat v doporučenných videích

Doplněno:
U nastavení informací jdou nastavit tzv. tagy nebo klíčová slova, jde o to napsat tam co nejvíce slov která vystihují video.

hanulka11

to je divné – když je veřejné …já si najedu na google a moje videa a vyjedou mně všechna videa co jsem nahrávala , zkus to a uvidíš jestli jsi přesně zadal název

fg

Píše mi to že je to celosvětově blokováno.Přitom na youtube jsou miliony takových klipů.