Zvědavý

Jak je to s počtem zhlédnutí na YouTube?

Myslím tím, může se jeden člověk podívat na jednou video třeba 100× a pokaždé přibude jednou zhlédnutí? Nebo se už na Desposito opravdu dívalo přes 3 200 000 000 r­ůzných lidí? Díky

Nejlepší odpověď
Tw!st

Ne, je to tak, že pokaždé když to někdo jednou shlédne, tak přibude jedno shlédnutí, tudíž jeden člověk když se na to podívá 100×, tak přibude 100 shlédnutí.

Další odpovědi
WhiteCrow

Uploaduj video a vyzkoušej to :)