Avatar uživatele
GuRuZu

Jak na někoho přestat myslet

Zdravím, nějaký čas poslouchám jednu mladou houslistku. Po nějaké době začala být mojí inspirací a já si musel pořídit housle. Chtěl jsem s ní mít inspiraci a hnací motor který mě povede dopředu a já se díky tomu naučím na tento pro mě dokonalý nástroj. Bohužel nyní na ni nemohu přestat myslet, snad je to tím že prožívám pubertu či snad že mám moře volného času ale jako by mi každným dnem mělo puknout srdce.Četl jsem že když si člověk najde nějaké hobby zapomene rychle ale když já své hobby získal díky ní tak je to pro mě těžké .Tímto se zde i trochu vyspovídám.
PS: Omluvte moji gramatiku je to můj vrozený nepřítel :))

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3406 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jak ? Chce to čas. V Tvém věku jsme takovéto stavy zamilovanosti prožívali skoro všichni. Pokud se Ti tak velmi líbí housle a hra na ně, co Ty víš, třeba jednou nádhernou houslistku potkáš ! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Karol55

Najdi si nějaké činnosti, které s ní nemají nic společného. Zbav se všech předmětů, které ti jí připomínají.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pořiď si"kytaru"ta má jiné míry.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tony2412

najdi si holku doopravdy,kterou budeš milovat a na vše ostatní ani nevzdychneš,neboj to bude v pohodě…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Není mi jasné, zda se ti líbí ta holka, nebo to, jak umí hrát na housle. Pokud se chceš naučit hrát na housle a ona tě inspirovala, je to OK. Máš cíl , inspiraci a můžeš být také dobrý. Dalibor se naučil hrát v žalářní kopce. Nevím, co přesně chceš, ale lidská mysl je stavěná tak, že na něco myslím. V tvém případě myslíš na housle a tu houslistku. A nemyslíš určitě na další věci, kterých jsou miliony. Tak na něco mysli a nebudeš myslet na to , co nechceš. Mysli třeba na knihu, film atd.
Sejde z očí, sejde z mysli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Nemyslím si, že je na inspiraci v podobě houslistky něco tak špatného, ani na zamilovanosti. Až se objeví nějaká reálná holka, určitě ocení i to, že je z tebe houslový virtuóz. Hra na housle mě taky uchvátila a vždycky může být základem i pro něco jiného – tu píšou taky o jedné houslistce: http://magazin­.aktualne.cz/kul­tura/hudba/v-zivote-moc-nejde-prozivat-vse-do-absolutni-hloubky/r~i:ar­ticle:707250/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek