Kristýna

Jak na nej mam zapomenout je mi 13 a hrozne me to boli prosim porad te sem na dne…:(

PROSIM POMOCTE
Doplňuji:
Je mi 13 chodila sem s klukem kterymu je 19 klapalo nam to a byli sme stastny pak jednou prisel den kdy se dozvedeli kluci ze sme spolu byli na takovym miste sami dva.A tak sme se rozesli ja sem byla uplne na dne jelikoz sem se bala ze na to pridou moji rodice a tak sme se rozesli hrozne me to mrzelo a brecela sem chtela sem mu napsat aby sme se k sobe vratili,protoze rodice nic nezjistili…ale pak sem se dozvedela ze druhej den co sel na DDC se tam libal s nakou holkou no a ted sni chce chodit tu holku znam a mela sem ji rada samozrejme jim to preju a chci aby spolu byli stastny,ale proste hlavne chci zapomenout…co mám dělat???Já ho tak miluju a porad na nej musim myslet.Byli sme spolu 6 mesicu a prozili sme toho spolu hrozne moc…Prosím poradte…:(

Nejlepší odpověď
kropitko

Tím čím procházíš,si prošla a možná ještě projde většina z nás. Chvíli to bude bolet,ale věř,že to přejde. Až si na to,za pár let vzpomeneš,ještě si řekneš,jak jsi byla hloupá,že jsi se tolik trápila. Snaž se čas vyplnit něčím pěkným,procház­ky,kino,poseze­ní s kamarádama atd. Věřím,že to zvládneš.

Další odpovědi
panenka

Doporučuji ti nemyslet na něho chodit do společnosti mezi své známé ,hlavně nezůstávej doma jinak budeš na něj neustále myslet a nezapomeneš.Já vím jaké je to těžké zapomenout ale musíš se ty sáma nutit uvidíš že to zvládneš.

roxy52

Tady je každá rada těžká,když nevíme na koho a proč… .

bizonka

Devče,vždyt ty jseš dítě,to je písen od Petra Nováka,zkus tuto starou muziku někde sehnat,uvidíš,že ti to pomuže,držim palce.