zvonisek

Jak na drsnou kůžičku na předloktí?

Takove male pupínky, ktere nesvedi a jsou tam mekolik let. Jak se jich zbavit?

Nejlepší odpověď
bra69

klasická tyčinka jelení lůj – měla jsem to jak dítě na tricepsech a zmizelo to. Dodnes na něj nedám dopustit – prasklá pata do krve, vetřít jelení lůj a do druhého dne je klid. Obdobně hrubá kůže na loktech, mazat, mazat, mazat:-) Stojí dnes asi 30,– Kč

Další odpovědi
Drap

Pravidelně mazat něčím mastným.