Kepler

Jak můžu prosadit nebo dát podnět k vyšetření duševního zdraví nějaké osoby?

Policie prý k tomu právo nemá.

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… přes soud …

Další odpovědi
ivzez

Zkuste se obrátit na přestupkovou komisi.
Popište jim situaci, možná Vás někam nasměrují.

Kryšpín

Realista by řekl pro svoje duševní zdraví, se odstěhovat, optimista by navrhl sehnat veškeré důkazy, včetně zápisů od Policie, navštívit bezplatnou právní občanskou poradnu, poté požádat soud o výjimku z poplatků, ovšem když soud prohrajete nastanou problémy. No a obyčejný člověk v neobyčejném státě by navrhl, maximálně si jít stěžovat do lampárny, ale dle pamětníků jsou dávno zrušeny.

aliendrone

Soudy…, přestupkové komise… ROFL!

Ono i kdybys „nějaké peníze“ na soudy měl, tak v našem „právním státě“ to klidně projedeš jako White Star line s Titankem! A pokud bys to chtěl „pojistit“, tak si uvědom, jaký ty zkorumpované děffky mají plat, kvůli několika stovkám tisíc rozhodně nebudou riskovat! A než za takovou kravinu vyhodit milióny, je lepší se poohlédnout po nějaké lacinější a „efektivnější“ variantě, víš jak to myslím. ;) :D

Nicméně – i s mizivými prostředky se dají dělat „kouzla“ – jsi chemik, navíc nemáš hlavu na krku jen proto, aby ti do něj nepršelo, takže moje rada zní: „Zapoj myšlení, cestička se VŽDYCKY najde!“ Stačí jen chtít a hledat ji. Času máš dostatek, termíny tě netlačí, takže si můžeš dát záležet! :)

Kepler

Nemůžu se soudit. Na to nemám prachy, ani důkazy. Pouze spousta věcí na to ukazuje. zřejmě jde o psychopata. Pravidelně na mně volá bezdůvodně policii, zatím odhadem asi 40×. (za necelé 4 roky).

aliendrone

Keplere>>> Jak si to vlastně představuješ? To si myslíš, že žijeme v nějaké totalitě, kde po předchozím posouzení opakovného bezdůvodného nahlašování přijdou benga a žádné štráchy blbečka odvezou do pakárny, ať si s ním doktoři poradí? :D :D :D

Ty normálně upíráš občanské svobody svému spoluobčanovi, který má právo klidně na tebe bezdůvodně volat policii třeba i 120× za ty roky!! Zcepenělý pašík Vašík se jistě obrací v hrobě! ;) :D :D