Maxxx

Jak mohu získat potvrzení o studiu o prázdninách?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Sekretářky tam bývají i oprázdninách – mívají na webovkách nebo na vstupních dveřích napsáno kdy tam jsou – většinou v úřední dny dopoledne, tj. pondělí a středa.
Pokud tam by přece jen o prázdninách vůbec nebyli (co pochybuju), tak zavolej sekretářce (asistence) ředitele nebo přímo řediteli. ;)

Další odpovědi
ivzez

Většina škol je v provozu i o prázdninách, kdy se řeší
větší opravy, maluje se, doplňuje vybavení apod.

Zavolejte si do školy (± mezi 9.–12. hodinou tam pravděpodobně
někdo bude) a dohodněte se, kdy si pro potvrzení můžete přijít.

Emefej

Zeptej se ve škole, nikoliv tady.

KarellV

Zavolat do skreteriatu skoly.. vetsinou tam nejaky dny jsou a mohli by ti pomoct