FlAsh_7

Jak mohu disciplinovaně dodržovat svůj slib, že se ve škole budu učit víc?

Nejlepší odpověď
annas

Opět opakuji – je třeba, abyste si uvědomil,

  1. že se chcete učit, máte silnou vůli,
  2. můžete se učit – máte pro to podmínky a čas, když omezíte své působení na netu, nebo se budete snažit vyhledávat si různé informace sám.
  3. Nemusíte se učit, ale leccos vám bude chybět v dalším života. Třeba to, abyste se dostal na školu a dělal to, co se vám líbí a uspokoji vás v dalším životě.

Vše záleží na vás, těžko se radí, když nemáte silnou vůli a chuť.

Další odpovědi
aliendrone

V zásadě máš 2 možnosti:

  1. úspěšně, tedy se ti podaří „disciplinovaně dodržovat svůj slib…“
  2. neúspěšně – pokud se ti to nepodaří

;) :D :D

elkon

Tím, že se budeš učit. Děláš to pro sebe, abys nebyl pako.