Matiselis

Jak mohou prarodiče přispět na budoucnost vnoučat?

Zdravím, nenapadají vás prosím nějaké způsoby, jak mohou prarodiče se (pomocí financí) pokusit zajistit zářnou budoucnost vnoučat? Například aby pak mohli studovat na prestižní soukromé VŠ, měli na nájem slušného bytu,… Napadl mě nákup akcií. Co myslíte? A jaké další způsoby jsou možné? Zařídit stavební spoření? Omlouvám se, ale ve finanční oblasti jsem opravdu lajk. Děkuji za odpověď.
PS: Prosím pouze o návrhy těch způsobů pro zajištění budoucnosti vnoučat. Nerozebírejme zde prosím otázky typu, zda je takové chování od prarodičů správné; zda by se o sebe vnoučata neměli více starat sama atd. I za respektování tohoto děkuji :).

Nejlepší odpověď
autacek

Přispět mohou tím nejjednoduším způsobem, nevolit ty, co nemyslí na budoucnost.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.