Avatar uživatele
zjentek

Jak mohou být muži a ženy každí z jiné planety, když všichni se narodí rodičům na Zemi?

To mně nedá spát už delší čas.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, VaclavZeman před 357 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Muži sú z Marsu a ženy z Venuše! Platí to už oddávna, bez ohľadu na to, že v čase vzniku tejto definície ľudstvo oficiálne ani „nelietalo ku hviezdam“. Dokonca ani Gott spolu s Pilarovou sa vtedy ešte nedotýkali hviezd.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=W0ZOHu25PNs

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cappuccino

Kdo si precte knizku Johna Graye, ten to spis pochopi!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Bah, JAK PROSTÉ. Stejně tak, jako muž je třeba z Mongolska, žena z pouště Kalahari a dítě se jim narodí ve Washingtonu (tak to ZHUSTA bývá, mají jich tam PLNO)! 😉

Zbytek je jen o cestování, nic více v tom není. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VaclavZeman

Je to tzv. „joke“, jak by řekli přátelé ze západu. Děkuju.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> WOW! Její Excelence a oberhauptbosorka se zjevila! Já už měl VÁŽNÉ obavy, páč na dovču to bylo příliš dlouhé (navíc ještě není sezóna). 🙂

BTW – zjentek se mýlí, NEMÁM radost „jako malé děcko“, jsem již dlouho DOSPĚLÝ MUŽ, tedy velké děcko! 😁

KDE SE FLÁKÁTE?!? 🙂

Avatar uživatele
led

Alendrone bez strachu, nechtiac sa vám podarilo v odpovedi aj trafiť. (Zbytek je jen o cestování, nic více)
Odskočila som si len neďaleko, ku hviezdám. Pozrieť, ako beží čas. Budúcnosť prechádza do súčasnosti. Hodiny tikajú bez zastávky. To, čo je teraz, stalo sa minulosťou. Nie, minulosť sa nezmenila, aj keď médiá 21.storočia tvrdia iné.

Avatar uživatele
zjentek

Jé, Led, co tady děláte? To bude mít alien zase radost jako malé děcko! 😃😃🤭

Avatar uživatele
led

zjentku, náhodou idem okolo, tak nakuknem, čo porábate…

Avatar uživatele
zjentek

Hm… Tak to vás šlechtí, milá Led. (; ((;

Nový příspěvek