zjentek

Jak mohou být muži a ženy každí z jiné planety, když všichni se narodí rodičům na Zemi?

To mně nedá spát už delší čas.

Nejlepší odpověď
led

Muži sú z Marsu a ženy z Venuše! Platí to už oddávna, bez ohľadu na to, že v čase vzniku tejto definície ľudstvo oficiálne ani „nelietalo ku hviezdam“. Dokonca ani Gott spolu s Pilarovou sa vtedy ešte nedotýkali hviezd.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=W0ZOHu25PNs

Další odpovědi
cappuccino

Kdo si precte knizku Johna Graye, ten to spis pochopi!!

aliendrone

Bah, JAK PROSTÉ. Stejně tak, jako muž je třeba z Mongolska, žena z pouště Kalahari a dítě se jim narodí ve Washingtonu (tak to ZHUSTA bývá, mají jich tam PLNO)! 😉

Zbytek je jen o cestování, nic více v tom není. 🙂

VaclavZeman

Je to tzv. „joke“, jak by řekli přátelé ze západu. Děkuju.

aliendrone

led>>> WOW! Její Excelence a oberhauptbosorka se zjevila! Já už měl VÁŽNÉ obavy, páč na dovču to bylo příliš dlouhé (navíc ještě není sezóna). 🙂

BTW – zjentek se mýlí, NEMÁM radost „jako malé děcko“, jsem již dlouho DOSPĚLÝ MUŽ, tedy velké děcko! 😁

KDE SE FLÁKÁTE?!? 🙂

led

Alendrone bez strachu, nechtiac sa vám podarilo v odpovedi aj trafiť. (Zbytek je jen o cestování, nic více)
Odskočila som si len neďaleko, ku hviezdám. Pozrieť, ako beží čas. Budúcnosť prechádza do súčasnosti. Hodiny tikajú bez zastávky. To, čo je teraz, stalo sa minulosťou. Nie, minulosť sa nezmenila, aj keď médiá 21.storočia tvrdia iné.

zjentek

Jé, Led, co tady děláte? To bude mít alien zase radost jako malé děcko! 😃😃🤭

led

zjentku, náhodou idem okolo, tak nakuknem, čo porábate…

zjentek

Hm… Tak to vás šlechtí, milá Led. (; ((;