Rokio

Jak moc podceňuji své znalosti v cizích jazycích?

angličtina – mírně pokročilý
důvod: trojka z AJ na maturitním vysvědčení

němčina – falešný začátečník
důvod: jedničky a dvojky z písemek na OA (z německého jazyka), jedničky na SOU (z německého jazyka) a o pár méně procentních bodů úspěšnosti při komplexním testu z německého jazyka než měla paní asistentka, která je na úrovni C1

španělština – začátečník
důvod: nějaké základní fráze ovládám plus malá slovní zásoba

Odpovědi
Drap

Myslím, že nepodceňuješ, ani v jednom z uvedených jazyků se zřejmě nejsi schopen domluvit v běžné konverzaci.

Filip84

  1. Co je nám do toho? Chceš vědět, jak jsi v příslušném jazyku vybaven? Fajn: dojdi do školy, kde příslušný jazyk učí a zaplať si nějakou tu hodinu, naučitel Tě přezkouší a Ti sdělí resultát. Jestli Ti to nestačí, nechej si sám na sebe vypracovat znalecký posudek! 🙄 100+1× jsem Ti tu psal, že na školní výsledky Ti kálí bílý tesák, že to nic neznamená! 🙄
  2. K čemu to potřebuješ vědět? Beztak pracuješ jenom v chráněný dílně, tam se s Tebou česky domluví. Psychiatr se s Tebou rozhodně česky domluví a security opicajt v Kauflandu, aby Tě mohl vyhodit, když budeš – zase🙄 – otravovat, se s Tebou taky česky domluví! 🙄 Tak? K čemu Ti ta informace bude? Úplně k hovnu! 🙄
  3. Komu to tady prospěje? Pobavíš tím někoho? Asi ne. Dozví se, tady s tý Tvý otázky, někdo něco zajímavého? Sicher ne. Tak? To není radírna pro pacienty s hlavou k vysvětlování všech nápadů jejich porouchaný makovice, chápeš to? 🙄

Summa summarum, je to čistočistý spam, kterým akorát otravuješ❗❗❗

cappuccino

Udelej si nejake testy a uvidis!!

df

Nezajímá mě, jestli něco podceňuješ. Takže si to vyřeš sám

Kelt

Vyber si text nebo si promluv s rodilým mluvčím a poznáš sám.