Marty Koller

Jak moc je sex příjemná věc?

Nejlepší odpověď
elkon

Můžeš to zkusit.

Další odpovědi
paul1

Určitě je. Jen si vzpomínám, když zpívala Darinka Rolincová s Karlem Gottem píseň „Zvonky štěstí“, kde zpívá: spievanie je zo všetkého najlepšie", tak do toho někdo z obecenstva zakřičel: „Darinko, to jsi ještě nesexovala“ – no bylo tam jiné slovo, které tady nemohu kvůli kodexu napsat.

Zdroj: https://online­radiobox.com/trac­k/504567558630921191/

quentos

To záleží na spoustě okolností. Jinak bude příjemný pro dědečka po padesáti letech manželství a jinak pro znásilňovanou holčičku v průjezdu.

Rokio

Tak např. pro zvířata moc ne. Ty si sex moc neužívají. Dělají ho pro zachování druhu.

L.G.

Může být i nepříjemná, u ženských se dá tak trochu improvizovat, ale u chlapů ty disfunkce se řeší obtížněji, takže tak🙂.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.