Gus_Fring

Jak moc je důležitá biologie pro studium chemie?

Třeba i v porovnáním s matematikou a fyzikou.

Je třeba biologie pro organického anebo fyzikální chemika vůbec někdy potřeba? Jediná výjimka bude biochemie, ne? A jak moc je potřeba v tomto oboru biologie?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
dubraro

IMHO spíš naopak. Chemie je důležitá pro biologii.

Další odpovědi
Kelt

Pokud studuješ semestr, tak musíš udělat všechny zkoušky a nezáleží z jakého oboru. Chemie je pro tebe hlavní, ale je třeba, abys měl nějaké základy z fyziky, biologie, matematiky a podobně.

mosoj

A co na tom záleží?: Pokud je v plánovaném učivu, bez vykonání zkoušky nebo zápočtu či kreditu, se nehneš