Rokio

Jak moc inteligentní je rasa kavalír king charles španěl v porovnání s ostatními plemeny?

Nejlepší odpověď
Drap

Určovat inteligenci psích plemen je značně problematické a nejsou pro takové určování vypracované žádné závazné postupy.
Stejně jako u všech ostatních plemen je důležité jak si ho pán vychová. Potřebuje dost pohybu a hodně zájmu. Hodí se i pro cvičení agility

Další odpovědi
Kepler

Jednou jsem kavalíra jen tak z legrace švihnul proutkem přes koule a víš co udělal? Normálně mě rafnul, blbec jeden. Takže moc inteligentní není, protože mu schází smysl pro humor.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.