aliendrone

Jak moc často „objevujete“ objevené? A co NEJLEPŠÍHO (už objeveného) jste znovuobjevili?

Jistě se někomu z vás stalo, že jste „objevili objevené“. Zrovna nedávno tu Anikitos vložil dotaz ohledně možné souvislosti Atonova kultu s biblickými texty. (což jsem kdysi „objevil“ i já a přede mnou mnozí další) Nebo jsem „objevil“ metodu, kterak snadno na autě dostat čep z těhlice BEZ stahováku, jen s pomocí heveru (panenky) a kladiva. (bohužel přinejmenším 50let s křížkem po funuse ;) :D :D) Atd. atd. Na jaký „znovuobjev“ jste byli nejvíce pyšní?

Nejlepší odpověď
Kepler

Už jsem párkrát něco znovuvanalezl.

Třeba že mlíko se z krabice líp nalívá, když na opačném konci vrchního víka udělám dírku. Nebo, že hadr se mi ze smetáku nikdy nezesmekne, když v něm vystřihnu uprostřed díru a tyčku jím provleču. Holt, na díry já jsem expert…

Další odpovědi
mosoj

Jiná možnost.

Já jsem si také vyměnil kulové čepy jen s kladivem a heverem. Nikdy jsem nic podobného nedělal, ale že bych v tomto případě něco objevil? To mně ani nenapadlo. Nyní se chytám na výměnu spojky, také jenom s kladivem, sadou gola klíčů a heverem. Nepředpokládám žádný objev, mimo toho, že je spojka po 250 000 km na šrot. To již ale vím.

leader

Jiná možnost.

Nemá cenu sám něco objevovat, na internetu najdeme vše co můžeme uplatnit v životě

anonym

Znovuobjevuji často, několikrát do roka.

Softwareový vývojář … takže se to stává často. Jde však jen o malé objevy v oblasti optimalizace vývojářských postupů, na které člověk přichází intuitivně a dodatečně se z pravidla dozví, že daná cestička je už dávno prošlapána někým jiným a často i dotažena mnohem dál. Takže stává se to často ale nestojí to za řeč, je to prostě jen přirozená součást vývoje. Bylo by samozřejmě velkou chybou kvůli tomu rezignovat na vlastní invenci a stejnou chybou by bylo ignorovat poznatky okolí, které pokud umíte včas využít posune vás to dál mnohem rychleji.

ivzez

Jiná možnost.

Ten skvělý obrázek je volně k dispozici?

aliendrone

ivzez>>> Toto veleumělecké megadílo úžasného, skvělého etc. Aliendrona je KAŽDÉMU zcela volné k jakékoliv prezentaci, kopírování (či jen jeho části) atd. ZCELA ZDARMA a bez dalších omezení! (s vyjímkou nezmámého mazálka, ten bude muset UVÉST ZDROJ!!) ;) :D :D

mosoj

Keplere to s to s tou dírou je dobrý nápad, ať už je kohokoliv.
Halt díra je díra. Proti korozi v dutinách je také nejlepší díra.

autacek

Keplere, jako dobrý, akorát je to mléko potom otevřené. Mnohem jednodušší řešení je, nalévat jej obráceně, tedy otvorem nahoře http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/440xX/Aug2014/167715­8.jpg?d41d

Kepler

To mléko je pak už jednou otevřené tak jako tak. Ale je pravda, že když nalévám otvorem nahoře, tak to tak nežbluňká. Na druhé straně se do sklenice hůř trefuje. Celé ty tetrapaky s odstředěným mlékem stejně stojí za hovno. Nejsympatičtější balení má to mateřské 🙂

aliendrone

leader>>>
Chvíli jsem uvažoval, zda je to na palec (s ohledem na tvoji odpověď a zvolení „jiné možnosti“, když je možnost volby „NIC, Google ví lépe“) a pak jsem si uvědomil, že v takovém případě, jako je tvůj ji prostě MUSÍM dát, aby to bylo poctivé!! ;) :D :D

aliendrone

mosoj>>>
No, jestli to máš s předním náhonem, tak si ještě pořiď metrovou trubku! (pokud nemáš ještě něco lepšího) Jinak velmi pravděpodobně „objevíš“, že s tím vybavením co píšeš to nezvládneš. ;) :D :D

mosoj

Uvidím.

aliendrone

Beze srandy – počítej s tím, že matice poloosy je asi nejvíc fest utažená. (spolu s maticí hlavní řemenice, ale tu povolovat nebudeš). Doporučuji pořádný rázový utahovák nebo alespoň delší páku na golu (a ta by neměla být z lacinějších krajin, jinak ukroutíš i tu!!)