Avatar uživatele
aliendrone

Jak moc často „objevujete“ objevené? A co NEJLEPŠÍHO (už objeveného) jste znovuobjevili?

Jistě se někomu z vás stalo, že jste „objevili objevené“. Zrovna nedávno tu Anikitos vložil dotaz ohledně možné souvislosti Atonova kultu s biblickými texty. (což jsem kdysi „objevil“ i já a přede mnou mnozí další) Nebo jsem „objevil“ metodu, kterak snadno na autě dostat čep z těhlice BEZ stahováku, jen s pomocí heveru (panenky) a kladiva. (bohužel přinejmenším 50let s křížkem po funuse ;) :D :D) Atd. atd. Na jaký „znovuobjev“ jste byli nejvíce pyšní?

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, johana 56, independent před 2251 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Už jsem párkrát něco znovuvanalezl.

Třeba že mlíko se z krabice líp nalívá, když na opačném konci vrchního víka udělám dírku. Nebo, že hadr se mi ze smetáku nikdy nezesmekne, když v něm vystřihnu uprostřed díru a tyčku jím provleču. Holt, na díry já jsem expert…

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Jiná možnost.

Já jsem si také vyměnil kulové čepy jen s kladivem a heverem. Nikdy jsem nic podobného nedělal, ale že bych v tomto případě něco objevil? To mně ani nenapadlo. Nyní se chytám na výměnu spojky, také jenom s kladivem, sadou gola klíčů a heverem. Nepředpokládám žádný objev, mimo toho, že je spojka po 250 000 km na šrot. To již ale vím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
leader

Jiná možnost.

Nemá cenu sám něco objevovat, na internetu najdeme vše co můžeme uplatnit v životě

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Znovuobjevuji často, několikrát do roka.

Softwareový vývojář … takže se to stává často. Jde však jen o malé objevy v oblasti optimalizace vývojářských postupů, na které člověk přichází intuitivně a dodatečně se z pravidla dozví, že daná cestička je už dávno prošlapána někým jiným a často i dotažena mnohem dál. Takže stává se to často ale nestojí to za řeč, je to prostě jen přirozená součást vývoje. Bylo by samozřejmě velkou chybou kvůli tomu rezignovat na vlastní invenci a stejnou chybou by bylo ignorovat poznatky okolí, které pokud umíte včas využít posune vás to dál mnohem rychleji.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Jiná možnost.

Ten skvělý obrázek je volně k dispozici?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

ivzez>>> Toto veleumělecké megadílo úžasného, skvělého etc. Aliendrona je KAŽDÉMU zcela volné k jakékoliv prezentaci, kopírování (či jen jeho části) atd. ZCELA ZDARMA a bez dalších omezení! (s vyjímkou nezmámého mazálka, ten bude muset UVÉST ZDROJ!!) ;) :D :D

před 2250 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Keplere to s to s tou dírou je dobrý nápad, ať už je kohokoliv.
Halt díra je díra. Proti korozi v dutinách je také nejlepší díra.

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

Keplere, jako dobrý, akorát je to mléko potom otevřené. Mnohem jednodušší řešení je, nalévat jej obráceně, tedy otvorem nahoře http://img.cz­.prg.cmestatic­.com/media/ima­ges/440xX/Aug2014/167715­8.jpg?d41d

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To mléko je pak už jednou otevřené tak jako tak. Ale je pravda, že když nalévám otvorem nahoře, tak to tak nežbluňká. Na druhé straně se do sklenice hůř trefuje. Celé ty tetrapaky s odstředěným mlékem stejně stojí za hovno. Nejsympatičtější balení má to mateřské 🙂

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

leader>>>
Chvíli jsem uvažoval, zda je to na palec (s ohledem na tvoji odpověď a zvolení „jiné možnosti“, když je možnost volby „NIC, Google ví lépe“) a pak jsem si uvědomil, že v takovém případě, jako je tvůj ji prostě MUSÍM dát, aby to bylo poctivé!! ;) :D :D

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

mosoj>>>
No, jestli to máš s předním náhonem, tak si ještě pořiď metrovou trubku! (pokud nemáš ještě něco lepšího) Jinak velmi pravděpodobně „objevíš“, že s tím vybavením co píšeš to nezvládneš. ;) :D :D

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Uvidím.

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Beze srandy – počítej s tím, že matice poloosy je asi nejvíc fest utažená. (spolu s maticí hlavní řemenice, ale tu povolovat nebudeš). Doporučuji pořádný rázový utahovák nebo alespoň delší páku na golu (a ta by neměla být z lacinějších krajin, jinak ukroutíš i tu!!)

před 2251 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek