FlAsh_7

Jak moc bych měl příjimat učivo na gymnáziu?

Jsem humanitně zaměřený typ člověka a přírodní vědy mi moc nejsou. Jak moc bych se jim měl věnovat pokud vím, že je nikdy nebudu studovat?

Odpovědi
Malvína

Pokud chceš prolézt, tak se uč. Muže se ti to hodit, v budoucnu se o to můžeš začít zajímat. Zájmy člověka se postupně s věkem mění.

Ametyst

V mládí máme zkreslené představy o tom, co budeme kdy potřebovat a co ne, protože trochu protestujeme a rebelujeme proti tomu, co nám nejde a nelíbí se. Ani nevíme, na které místo nás příležitost zavede. Mladý člověk se učí snadno, tak toho má využít. Vše se potom během života hodí.

Edison

Kašli na ně… Nejlepší způsob, jak se ze školy vymanit. Stejně Ti bude k ničemu.