Frostties

Jak mít rychlý metabolismus?

Ahoj, chtěla bych mít rychlý metabolismus, ale nevím jak na to… Za vaše rady vám moc děkuji

Odpovědi
Ametyst

Nejlepší je jíst uplně jednoduchou stravu. Ne pestrou ve smyslu “všechno na jednom talíři” : potom je ze žaludku jen kompost. Upravit si čas mezi jídly tak, abych nejedla ještě s plným žaludkem další jídlo.

nyjono

Pomůže pravidelný pohyb. A nemyslím jen krátké a pomalé venčení psíka.
https://aktin.cz/10-jednoduchych-zpusobu-jak-zrychlit-metabolismus-a-snadneji-hubnout

Thomas Angel

Jez kvalitní a ZDRAVÉ jídla v menších porcích pravidelně alespoň 5× denně. Pak taky samozřejmě hodně pohybu, zajdi do gymu nebo se běž proběhnout.

cappuccino

Po ranu vypij sklenici vlazne vody, idealne ochucenou citronem. Asi tak pul hodiny pred snidani.
Pak pravidelna konzumace bileho jogurtu s kulturami a samozrejme pohyb a dostatecny prisun tekutin.
A hodne lidem pomaha piti kavy.