Anonym2000

Jak mám vytvořit nějaký projekt?

Dobrý den, nedávno jsem četl článek o úspěchu našich studentů v mezinárodní soutěži intel ISEF, ve kterém se hodnotí projekty. Mě také zajímá věda a chtěl bych se zapojit, ale nevím jak to mám odstartovat… Mám rád chemii, tak co mám dělat, když nemám laboratoř… Děkuji za Vaše odpovědi

Odpovědi
Karelcz

Projekty lze dělat v rámci škol. To je ideální start. Na SŠ a hlavně na Vysoká škola chemicko-technologická mají laborky. Navíc VŠ jsou propojené sAkademie věd ČR kde jsou další pracoviště.

Tedy tam bych začal. U školy.

Jo a nejlepší je na tohle Matematika. Tam stačí papír a tužka a to beze srandy.