Avatar uživatele
Harveistkada

Jak mám rodiče přemluvit aby mi koupili iphone 12 pro max?

Ahoj, vím že iphone je poměrně drahý ( ta moje vytoužená 12 stojí 20 000kč) ale.. prostě se dá koupit i ve slevě. Pomozte mi prosím, a řekněte mi jak je přemluvit 😫

Zajímavá 0 před 540 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Stačí ti levnější telefon. Já taky sním o Lamborghini a nikdo mi ho zadarmo nedá.

Navíc jsi tak drzá, že se nespokojíš s dřívější verzí, mini verzí 12, nebo klasickou verzí 12. Ty prostě potřebuješ PRO MAX verzi? Jsi profesionální fotografka, abys využila PRO funkcí? K čemu ti bude nejlepší verze? Vytáhni se před kamarády svými vědomostmi, strč je do kapsy. Telefon má každej, je potřeba si na dražší telefon vydělat – zkus si vydělat 20.000 peněz, uvidíš, jak „snadné“ to je…

Upravil/a: Mravenec

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Zkus si najít brigádu a za peníze vydělané z brigády si kup mobil.

Dvacet táců za mobil je veliká pálka. Já sám ani smartphone nevlastním a jsem spokojený.

Rodiče bych nepřemlouval. I jako vánoční dárek je to strašně drahé. Bylo by to moc i na svátek a narozeniny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Tak si ho kup v té slevě a neotravuj s tím rodiče. Proč by ti ho měli kupovat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Nijak.
Přestaň je týrat (nehoráznými požadavky).
Počkej, až si na tak nekřesťansky drahý dar jednou vyděláš sama.
Spadni z jahody a drž se při zemi. Buď ráda, že máš střechu nad hlavou, co jíst a nechodíš v odrbaných, zašívaných hadrech. Žít a velmi hezky se dá i bez telefonu. ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Harveistkada

Pro Rokio:
Já sice vlastním smartphone ( xiaomi redmi 9C) a jsem s ním spokojená ale všichni moji sourozenci iphone vlastní

Avatar uživatele
da ny

Člověk nemusí mít vše, co mají ostatní. Počkej, až budeš starší, možná budou rodiče tak hodní a obětaví a i ty se dočkáš.

Avatar uživatele
Mravenec

Tak si to od sourozenců podědíš, oni si koupí něco jiného a dají ti svůj starší model.

Avatar uživatele
Harveistkada

Za prvé: na brigády ještě nemám právo
Za druhé: nejsem drzá a spokojila bych se i s normální dvanáctkou
A za třetí: nemám na to kapesné

Avatar uživatele
da ny

Člověk si musí v životě nechat mnohokrát „zajít chuť“, na to, co by chtěl (zejména, pokud to závisí na druhých).
Telefon je věc zbytná. Na kontakt s rodiči i ostatními stačí i tlačítkový. ;D Internet v MT a všelijaké aplikace vedou jen k závislosti, ztrátě času a přinášejí možná nebezpečí.

Avatar uživatele
iceT

A jsi si jistá, že rodiče mají na tak drahý dárek? Máš povědomí o tom, kolik dnes stojí potraviny, nájem? Oblečení si asi taky nekupuješ sama. Jako dát za telefon částku ve výši jednoho měsíčního nájmu… no někdo na to má, ale jiní třeba ne.

Avatar uživatele
Harveistkada

Vím že my na to máme. Oblečení di kupuju sama.

Nový příspěvek