Robin Hynek

Jak mám přesvědčit rodiče, aby mi dovolili koupit xbox?

Jak mám přesvědčit rodiče, aby mi dovolili koupit xbox? Peníze jsem si našetřil a vydělal sám, ale oni říkají, že nechtějí abych hrál, nebo abych na tom nebyl závislý. Ale Já chci hraní her věnovat max. 2 hoďky za den. Můžete mi prosím někdo poradit jak je mám přesvědčit k dovolení koupě xboxu? Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
elkon

Rodiče sami ví, co je pro jejich dítě nejlepší. Jednou jim za to poděkuješ. Až budeš starší, tak to pochopíš. Hraní her na PC, nebo kdekoli jinde, není ta pravá činnost pro zábavu. Je to nejkratší cesta k závislosti. Existují i jiné možnosti vyžití. Namátkou třeba sport, kultura, výlety a jiné.

Vit Kouba

Hry můžeš hrát i na notebooku kup si radši notebook vhodný na hry

Zdroj: https://www.al­za.cz/acer-aspire-5?dq=6794980

seraphico

Ukaž jim možnosti rodičovské kontroly, kde mohou sami nastavit, které hry můžeš hrát a jak dlouho.